Програмний продукт категорії MEAP

(Mobile Enterprise Application Platform)

Дозволяє розробляти корпоративні мобільні додатки – АРМ польових співробітників для різних галузей. Розроблені додатки підтримують роботу на смартфонах та планшетах під управлінням ОС Google Android.

В основу Платформи покладено принципи створення конфігурованих рішень з урахуванням специфіки роботи мобільних пристроїв. . У результаті, вийшов простий для освоєння продукт, здатний вирішувати широкий спектр завдань польових співробітників:

Платформа «Агент Плюс 2.0» складається з виконуючої машини («Технологічна конфігурація»), яка встановлюється разом з розробленим додатком на мобільний пристрій, i «Конфігуратора» – засобів розробки мобільних додатків. «Конфігуратор» включає в себе інструменти, що дозволяють редагувати початковий код конфігурації на мові «L9» (аналог вбудованої мови «1С»), форми, довідники, документи та інші об'єкти дерева конфігурації. «Конфігуратор» i NFR-ліцензія «Технологічної конфігурації» для тестування і демонстрації надається безкоштовно.

В даний час на базі Платформи «Агент Плюс 2.0» нашою компанією створено мобільний додаток – «Агент Плюс: Мобільна торгівля» та два мобільних додатка створених нашими технологічними партнерами – «Робоче місце комірника», «Монітор керівника». Ці програми доступні у відкритих початкових кодах (після покупки ліцензій) і є відмінним прикладом для розробників, що вирішили допрацювати ці додатки або створити свої власні, використовуючи Платформу «Агент Плюс 2.0».

Завантажити безкоштовно