Монітор керівника

Програмний продукт "Монітор керівника" розроблений технологічним партнером компанії "Агент Софт" – ПП "Персональний консультант". Усі консультації щодо даного продукту надає партнер ПП "Персональний Консультант", контакти lkprog.pk@gmail.com, LKPro@ukr.net, +38 (050) 363-51-52.

Мобільний додаток для керівників. Дозволить контролювати різні показники діяльності компанії (доходи/витрати, залишки, кредиторська/дебіторська заборгованість) і керувати завданнями зі смартфона або планшета (Android). Використовують малі підприємства.

Програмне забезпечення "Монітор керівника" відображає на мобільному пристрої необхідні керівнику показники діяльності підприємства з інформаційної (облікової) системи в офісі. Це дозволяє керівникам підвищити якість управлінських рішень та ефективність контролю.

"Монітор керівника" дає оперативний доступ до офісної облікової системи для отримання потрібних показників і звітів з високою швидкістю.

Програмний продукт "Монітор керівника" має ряд технологічних переваг:

Оперативне отримання даних із облікової системи

Двосторонній обмін даними з облікової системою: обмін даними реалізований за допомогою безпровідних технологій (GPRS, 3G, Wi-Fi та ін.) з обліковою системою, встановленої в офісі. Передача даних здійснюється за допомогою "Агент Плюс: Служба обміну даними"

Розробка і створення індивідуальних показників

Відкриті модулі підключення до конфігурацій
на базі "1С:Підприємство":
готові модулі підключення для
інтеграції з обліковою системою
"1С:Підприємство" 7.7 и 8.Х.

Швидка установка не вимагає змінення конфігурації на базі "1С:Підприємство"

Мінімальні вимоги до мобільних пристроїв

Програмне забезпечення "Монітор керівника" працює на різних мобільних пристроях (смартфонах, планшетних комп'ютерах) під керуванням операційної системи Android версії 2.2 і вище.

  • Операційна система: Android починаючи з версії 2.2
  • Тактова частота процесора: не нижче 800 Mhz
  • Розмір оперативної пам'яті (ОЗП): не нижче 256 Mb

Рекомендований список обладнання:

HTC Flyer

Інтеграція

Конфігурація "Монітор керівника" – це самостійний програмний продукт, з власною базою даних для мобільних пристроїв під управлінням операційної системи Android версії 2.2 і вище.

Додаток "Монітор керівника" інтегрується з інформаційними системами на базі "1С:Підприємство". Щоб почати роботу, досить встановити додаток "Монітор керівника" на мобільний пристрій, запустити на настільному ПК службу "Агент Плюс: СОД" і обробку для Вашої конфігурації на базі "1С:Підприємство" (про налаштування обробки можна прочитати в документації).

Функціональні можливості

Програмне забезпечення «Монітор керівника» відображає і дозволяє розшифрувати на мобільному пристрої такі показники:

  • Продажі і прибуток;
  • Доходи і витрати;
  • Дебіторська заборгованість;
  • Кредиторська заборгованість;
  • Залишки коштів на рахунках і в касах підприємства;
  • Залишки товарів на складі в закупівельних цінах (або за собівартістю).

Управління завданнями: дозволяє фіксувати і делегувати завдання, вести нотатки на мобільному пристрої при інтенсивній поточній роботі. Завдання можна делегувати співробітникам і контролювати їх виконання.

Управління дзвінками: дзвонити можна, не виходячи з додатка; ведеться історія дзвінків і запам'ятовується остання дата і час дзвінка, що зручно при наступних розмовах.

Монітор керівника
2020
грн
/ліцензія
На розсуд партнера, рішення може поставлятися з закритим початковим кодом.

Замовити демонстрацію