Конфігурації "Агент Плюс. Управління торгівлею" ред. 2.3 та ред. 3.1, "Агент Плюс. Управління торговим підприємством", "Агент Плюс. Управління виробничим підприємством"

(На базі типових конфігурацій фірми "1С")

Конфігурації "Агент Плюс. Управління торгівлею" ред. 2.3 та ред. 3.1, "Агент Плюс. Управління торговим підприємством", "Агент Плюс. Управління виробничим підприємством". - спеціалізовані рішення, призначені для автоматизації оперативного обліку в організаціях, що займаються оптово-роздрібною торгівлею з використанням торгових представників (агентів).

Данні рішення розроблено на основі типових конфігурацій фірми "1С", містять у собі весь функціонал типових конфігурацій, а також дозволяють задіяти модуль управління мобільною торгівлею з можливістю інтеграції з програмним забезпеченням "Агент Плюс: Мобільна торгівля".

Примітка: взаємодія з мобільними пристроями відбувається за допомогою зовнішньої компоненти "APPlus.dll". Для роботи з компонентою обовязково необхідна установка на компютер "Microsoft Active Sync" версії 3.7 і вище (для ОС Windows Vista і Windows 7 необхідна установка додатки "Центр пристроїв Windows Mobile").

У звязку з правилами фірми "1С", які забороняють публікацію посилань на конфігурації "1С:Підприємства", для отримання потрібної конфігурації надішліть запит.

1

Конфігурація "Агент Плюс. Управління торгівлею" ред. 2.3

Запросить

2

Конфігурація "Агент Плюс. Управління торгівлею" ред. 3.1

Запросить

3Конфігурація " Агент Плюс. Управління торговим підприємством" ред. 1.2

Запросить

4Конфігурація "Агент Плюс. Управління виробничим підприємством" ред. 1.3

Запросить